Blog Sitesi Tasarımı

Blog Sitesi

Blog sitesi tasarımı teknik bilgi donanımına sahip olmadan kendi istediğiniz bilgileri istediğiniz şekillerde sunabileceğiniz sitelerdir. Sisteminde yönetim paneli bulunan ve giriş yapıldığı  takdirde kendi bloğunuza kendi ozgun yazilarinizi yazip takipcilerinize sunmanin en kolay yoludur. Bir nevi sanal günlük de denebilir. Farklı şekillerde bloglar oluşturulabilir. Yani kişisel ve zevklerinize göre yönlendirebileceğiniz bir bloğun yanı sıra temasal/tek bir konun hakim olduğu bloglar da oluşturulabilir. Etkili bir bloğa sahip olmak için sağlam manşetleriniz, gerçekçi bilgileriniz olmalıdır. Yorumlar bloğun mihenk taşıdır ve okuyucu ile blog sahibi arası bağlantıyı sağlar. Bunlar dışında aktif olmak gerekir blog sık sık güncellemeye ihtiyaç duyar. Sempati reklam ihtiyaç duyduğunuz bloğu oluşturabilecek donanım ve tecrübeye sahiptir. Sunmuş olduğunuz bilgi verilerle istediğiniz şekilde blog tasarımı firmamızca gerçekleştirilir. Daha kişisel bir web tasarım olduğu için blog tasarımlarında öncelik müşteri tercihlerinindir. Firmamız isteklerinizi profesyonel bir bakış açısıyla yönlendirip verimli bir sonuç elde etmenizi sağlar. Tasarım sürecinde müşteri ile firmamız arasında ki irtibat faaldir.

Yaptığımız Blog Siteleri

Diğer Web Tasarım Hizmetlerimiz

E-Ticaret (Online Satış) Sitesi

E-ticaret Online Satış Sitesi Tasarımı ticaretin elektronik ortamda yapılması şeklinde basitçe ifade edilebilinir. Mal, ürün, hizmetin tüketici için alışı üretici için satışının yapıldığı ortamdır. Birçok hatta neredeyse tüm iş kollarının yaygın internet kullanımı ve zamanı iyi değerlendirme koşullarından ötürü tercih ettiği alış veriş şeklidir. Zamandan ve birçok maddi yükten tasarrufu sağlamak, her an açık bir satış mağazası profiline sahip olmak (müşterinin 7/24 kullanabileceği bir showroom), normal şartlarda bir mağazaya sığmayacak kadar ürün sergileyebilme ve bilgilerini aktarabilme kapasitesine sahip olamak, site içerisinde ürünlerin kategoriler halinde gruplanarak kolay erişimin sağlayacak fonksiyonelliğe sahip olmak ve alış- satış/kar-zarar istatistiğini rahatlıkla görebilme imkanı tanımak gibi özellikleri sebebiyle e-ticaret günümüzün fenomenlerindendir. Netkare Ajans ihtiyaç duyduğunuz e-ticaret sitesinin tasarımını yapabilecek tecrübe ve donanıma sahiptir. Firmamız ile irtibata geçen müşterimizle birebir görüşüp e-ticaret sitesi için gerekli bilgiler temin edilir. Mevcut ürün fotoğrafları ve bilgileri ayıklanıp özelliklerine göre kategorilere ayrılır. İnsanların site içersinde istedikleri ürüne kolayca ulaşması sağlanır…

Yaptığımız E-Ticaret (Online Satış) Siteleri

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı, kurumsal kimliğin oluşmasında ve tüm reklam faaliyetlerinin gerçekleşmesi amacı ile internet ortamında yayınlanacak olan sitelerin oluşturulma sürecine web tasarımı denir. Teknolojik bir dönemde oluşumuz web sitelerini dolayısıyla web tasarımını bir ihtiyaç haline getirmiş durumdadır. Nitekim insanlar artık alış verişlerinin büyük bir kısmını sanal ortam üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu durum web sitesi kullanan kurumlara rağbeti arttrımakta ve web sitelerinin kurumsal kimliğin bir parçası olduğunu göstermektedir. Kurumsal web siteleri bir kurumun iş yerinden farksızdır. Bu sebeple kurumsal web sitelerinde kurumun bilgilerini olabildiğince net ve anlaşılır kullanmalı ve kurumu iyi tanıtmalıdır. Sempati reklam kurumsal web tasarımı için başvuran müşterilerle birebir görüşmeler gerçekleştirip kurum ile ilgili tüm bilgi ve belgeleri kullanarak tasarım sürecine başlar. Tasarım sürecinde kurumu en iyi şekilde tanıtmak amacıyla firmamız verilen bilgilerle kurum için bir özgeçmiş, misyon ve vizyon, insan kaynakları, iletişim ve ulaşım bilgilerini içeren kısımlar oluşturur.

Yaptığımız Kurumsal Web Siteleri

Kişisel Web Sitesi

Halk arasında müzisyen sitesi, yazar sitesi, ressam sitesi, sanatci sitesi, avukat sitesi gibi isimlerle aniliyor olsada genel itibari ile kişisel web sitesi olarak isimlendirilen sitelerdir. Kurumsal web sitelerinden farkı bir kurumu değil şahsı ve şahısla ilgili bilgileri içeriyor/tanıtıyor olmasıdır. Yaşadığımız dönemde insanlar artık mekan kavramını aşıp karşılıklı tanışmaları internet aracılığı ile gerçekleştirmektedirler. Eğer tanınmış aranan veya ihtiyaç duyulan bir kişiyseniz ve kişisel web siteniz yoksa arama motorlarından çıkacak sınırsız sonuçların mağduru olursunuz ve sizi arayanlar size ulaşmakta zorluk çekerler. Ayrıca kişisel web sitesi üye olduğunuz sosyal ağlardan farklı olarak kendi tercihleriniz doğrultusunda oluşturacağınız ve istediğiniz müddetçe varlığını devam ettireceğiniz bir platformdur. Nitekim kişisel web sitenize firmamız tarafından eklencek diğer sosyal ağlarınız ile hem sosyal medya ile bağlantı halinde olup hem sizle ilgili bilgilerden takipçilerinizin daha hızlı haberdar olması sağlanır. Kişisel web sitesinin olumlu yanları bunlarla sınırlı kalmayıp kendi markanızı oluşturmanıza destek olacaktır.

Yaptığımız Kişisel Web Siteleri

Yaptığımız Tüm Siteler

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.