E-Okul Fotoğraf Çekimi – Pul Fotoğrafçılığı

E-Okul Fotoğrafçılığı

E-Okul fotoğraf çekimi, geçmişte pul fotoğrafçılığı olarak bilinen günümüzde ise E-Okul Fotoğrafçılığı olarak tabir edilen hizmeti yaklaşık olarak 10 yıl boyunca İstanbul içerisinde yapmış olup şuan İstanbul çevresindeki illerde bulunan okullarımıza da e-okul fotoğraf hizmet vermekteyiz. Okul fotoğrafçılığı konusundaki aksaklıkların boyutları bazen çok büyük olabileceğinden ötürü çekilen öğrenci fotoğrafları firmamız tarafında geliştirilen yazılımlar sayesinde işlenerek hatasız bir sonuç deneyimi yaşatmaktadır. E-okul döneminde her yıl olduğu gibi Milli Eğitim Bakanlığının okullara bildirdiği E-okul sistemine fotoğraf yükleme işleminin yakın tarihlerde sona ermesi sebebiyle firmamızı arayarak görüşme talep ederek erkenden çekim için randevu almanız önem teşkil etmektedir.

EKİPMAN: Profesyonel ekipmanlarımız ile stüdyomuzu okulunuza taşıyoruz. ( Nikon D 750, 70/200 lens, 50 mm lens, Rimel ite Fame 6)

ÇEKİM SÜRESİ: Çekimler ortalama 2 gün sürer. İlk gün ana çekim günü kabul edilir. İkinci gün ise eksikleri tamamlama günüdür.

TESLİMAT SÜRESİ: Milli Eğitimin belirlediği kriterlerde hazırlanan dijital  e okul fotoğrafları çekimin yapıldığı günün sonunda sisteme yüklenecek şekilde ölçüleri ve boyutu hazırlanmış olarak (aynı gün içerisinde) okul idaresine teslim edilir.

İdarenin belirlediği paket içeriğinde yer alan kimlik kartı, idare albümü, not çizelgesi, vesikalık fotoğraf, magnet gibi materyallerin teslim süresi minimum 3 iş günü, maksimum 10 iş günüdür.

UYARI:

Okulunuzda uygulanan kurallar çerçevesinde fotoğraf çekiminin yapılacağı gün için gerekli duyuru (öğrencilerin çekim gününde okul üniforması ile okula gelmeleri ve çekim esnasında üzerlerinde sivil kıyafetlerin olmaması gibi…) en az bir gün öncesinden idare tarafından öğrencilere yapılması büyük önem arz etmektedir.

Fotoğraf Çekim ve Teslimat Süreci

Okul İdaresi ve Okul Aile Birliği İle Görüşme
Çekim Gününün Belirlenmesi
Okulda Belirlenen Bölüme Stüdyonun Kurulması
Tüm Öğrencilerin Fotoğraflarının Çekilmesi
Fotoğraf Çekim Gününün Sonunda E-Okul Fotoğrafları Aynı Gün Teslim Edilir
Ekstra İstenen Vesikalık, Kimlik Kartı, Not Çizelgesi Gibi Basılı İşler 1 Hafta Sonra Teslim Edilir

E-Okul Paketlerimiz

Paket 1

E-Okul Fotoğraf Çekimi
E-Okul Fotoğraf Cd si

Paket 2

E-Okul Fotoğraf Çekimi
E-Okul Fotoğraf Cd si
Öğrenciye 4 lü Vesikalık
Öğretmene 4 lü vesikalık

Paket 3

E-Okul Fotoğraf Çekimi
E-Okul Fotoğraf Cd si
Öğrenciye 4 lü Vesikalık
Öğretmene 4 lü vesikalık
PVC Kırılmaz Öğrenci Kimlik Kartı
İdare Albümü
Not Çizelgesi

Paket 4

E okul Fotoğraf Çekimi
E okul Fotoğraf Cd si
Öğrenciye 4 lü Vesikalık
Öğretmene 4 lü vesikalık
PVC Kırılmaz Öğrenci Kimlik Kartı
Fotoğraflı Magnet
İdare Albümü
Not Çizelgesi

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.