İstanbul Okul Tanıtım Filmi Çekimi

İstanbul Okul Tanıtım Filmi

Son günlerde birçok okulun yaptırmakta olduğu okul tanıtım filmleri İstanbul içerisinde yer alan firmamız tarafından profesyonel ekipman ve ekip ile gerçekleştirilmekte olup gerekli montaj ve kurgular yine aynı şekilde ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. İstanbul okul tanıtım filmi firmaları içerisinde sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Netkare Ajans firması olarak okulların birçok ihtiyaçlarını kendi bünyesinde karşılamakta olup güvenilir bir hizmet vermektedir.

İçerik ve senaryo, tanıtım filmlerinizide sese ve görüntüyü dönüştüreceğiniz kurgunun yazıya dökülmüş halidir. Tanıtım filmlerinizde gerekli ilk ögelerde biri ise senaryo dur. Tanıtım filmleri, tanıtımı yapacak olduğunuz kurumun, ürün, marka veya mekana göre gerçekleştirilebilmektedir. Tanıtım filminin konseptine ve tanıtım filminizde yer almasını istediğiniz mekan çeşitlerine göre çekim planları oluşturulur ve profesyonel ekip tarafından plan oluşturulan yerlerin çekimi yapılmaktadır.

Tanıtım filminde süreç senaro ile başlayıp ardından planlama ile devam etmektedir. Planlaması yapılan tanıtım filmlerinin çekimleri profesyonel ekipman ve personel ile başlayıp gerek duyulduğunda dron ile çekimler devam etmektedir. Çekimi yapılan okulun video montajı ve kurgusu yaklaşık 3 gün içerisinde tamamlanıp okul idaresine sunulur. Yapılan incelemede gerek duyulan noktaların revize işlemleride yapıldıktan sonra proje tamamlanarak okul idaresine teslim edilir.

Çekim süreleri projenin büyüklüğüne göre farklılık gösterebilir. Ortalama bir okulun video çekimleri 3 gün sürmektedir. Dron çekimi yapılacak olan projelerde 1 hafta önce bölgenin uçuş izinleri gerekli devlet dairelerince alınarak çekim yapılacağı gün sorunsuz bir şekilde çekime başlanır. Dron kullanan personelimizin gerekli pilotluk sertifikası ve dron ehliyeti mevcut olup gerekli şartları karşılamaktadır.

Çekimi tamamlanan tanıtım filmlerinin seslendirme aşamasında okul idaresine birkaç ses sanatçısının hazırlamış olduğu demo sesler dinlettirilir. İdarenin seçeceği ses sanatçısı tarafından seslendirmeler yapılır. Bu süreçte beğenilmeyen noktalar tekrarlanır ve son olarak elde edilen ses videoya eklenir. Firmamız bu kapsamlı süreç içerisinde sürekli olarak okul idaresi ile diyalog halinde olup yapılan çalışmaların aşamalarını kendileri ile paylaşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini en üst safhada tutan firmamız okullarımızın ihtiyacı olan tüm reklam tanıtım ve diğer birçok projelerde ismini duyurmayı başarmış ve tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

Tanıtım Filmi Çekim Süreci

Ön Görüşme
Senaryonun Yazılması
Planlama
Çekim ve Seslendirmenin Yapılması
Montaj ve Kurgu

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.