Takvim Tasarımı ve Takvim Baskısı

Yaptığımız Takvimler

Takvim Baskı

Basit bir zaman göstergesi olan takvim baskısı aynı zamanda reklam ve tanıtım aracı olarak da kullanılabilir. Bir kurumun ismi, logosu, sloganı, ulaşım ve iletişim bilgilerinin üzerinde yer aldığı takvim tasarımı, kurum tarafından müşterilerine verilecek promosyon ürün olarak tercih edilecek bir seçenektir. Sempati reklam, kurumdan aldığı bilgilerle ve isteklerinizi göz önünde bulundurarak tasarımını gerçekleştirdiği takvim taslağını müşterinin de onayını aldıktan sonra istenilen miktarda basımını sağlar. Paketlenen ürünler müşteriye teslim edilir. Farklı çeşitleri (gemici takvimi, duvar takvimi, masa takvimi v.b) ve müşterilerimizin istekleri ile tasarımı yapılan takvimlerin fiyatları için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Diğer Matbaa Hizmetlerimiz

Broşür Baskı

Broşür tanıtıcı nitelikli bir tür kitapçıktır. Kurumu veya kurum ürünlerini/hizmetlerini tanıtan, gerekli veya istenilen hedef kitleye ulaşmanızda yardımcı olacak, neredeyse tüm kurumların sıklıkla başvurduğu, yaygın bir reklam aracıdır. İnsanların sizden haberdar olması, sizi tercih etmeleri ve ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olmaları için broşüre ihtiyaç vardır. Sempati reklam sunmuş olduğunuz bilgilerle ve tercihlerinizi dikkate alarak tasarımlarını yapar. Bir broşür tasarımı aşamasında firmamıza sunmuş olduğunuz bilgiler önemlidir. Nitekim satışı ve tanınmışlığı arttıracak mahiyette bilgiler broşür üzerinde ön plana çıkarılmalıdır. Firmamız bu doğrultuda kurumunuzun ve ürünlerinizin fotoğraflarını, kampanyalarınız, ürün fiyatlarınız, detaylı adres bilgisi, kroki ve hakkınızda bize vermiş olduğunuz bilgiler yardımıyla broşür tasarımınızı yapar. Yapilan tasarim musteri onayindan gecer. Onayı alınan iş müşterinin belirledigi miktarlarda basılır. Paketlenerek musteriye teslim edilir. Tasarım aşamasında kullanılan bilgiler, fotoğraflar, sizin tercihleriniz ve diğer materyallerin boyutları göz önüne alınarak broşür ebatlarına karar verilir. Bu sebeple broşür fiyatları değişiklik arz eder. Broşür fiyatları hakkında bilgi alabilmek için lütfen iletişime geçin

Yaptığımız Dergi ve Kataloglar

Katalog - Dergi Baskısı

Kurum ürünlerinin/hizmetlerinin en etkili şekilde tüketiciye sunulduğu tanıtım aracıdır. Diğer tanıtıcı araçlara göre daha kapsamlı oluşu dolayısıyla daha çok bilginin, fotoğrafın, şemanın yer aldığı vazgeçilmez reklam materyalidir. Katalog tasarımı Sempati Reklam bünyesindeki grafik departmanlarımız tarafından kurumunuza uygun şekilde hazırlanmış katalog şablonları içerisinden seçeceğiniz bir şablon ile baslar.Tercihlerinize dikkat edilerek firmamızın reklam anlayışı doğrultusunda etkili bir katalog tasarım ortaya çıkar. Katalog tasarımı aşaması, gerek duyarsanız katalog çekimi ile devam eder. Profesyonel bir katalog çekimi ardından montaj aşamasına geçilir. Katalog dizaynı ve montajı bittikten sonra müşterinin onayına sunulan tasarım, baskı aşamasına hazırlanır. Firmamız sizin için ekonomik katalogların yanı sıra firmanız için özel üretilmiş kısmi laklı katalog, gofreli katalog, yaldizli katalog, özel kesimli katalog, kabartma lakli katalog, vip katalog gibi kataloglar da tasarlamakta ve üretmektedir. (Bu özellikler katalogların kapak kısmına uygulanmaktadır.) Katalog fiyatları; kullanılan bilgiler, fotoğraflar ve fotoğraf ebatları, sayfa aralığı, katalogda tercih edilecek ebat ve sizin istekleriniz doğrultusunda oluşturulduğundan dolayı kapsamlı bir teklif için firmamız ile birebir görüşmeniz en sağlıklı karar olacaktır.

El İlanı Baskısı

İnsanların yoğun olduğu bölgelerde dağıtılarak istenilen hedef kitleye ulaşmada yardımcı olacak basılı reklam malzemesidir. Diğer materyallere göre daha sakin ama daha etkilidir. Duyurulmak istenen konu, kampanya, ürün el ilanı üzerine işlenir. Kurgusu iyi tasarlamış bir el ilanı satışı arttırmada önemli bir etkendir. İyi bir tasarım ise uzmanlık ister. El ilanı tasarımı için Sempati Reklam gerekli bilgileri kurumunuzdan temin eder ve tercihlerinizi baz alarak tasarımlarını yapar. Yapılan tasarımın müşterinin de onayı alındıktan sonra baskı aşamasına geçilir. Müşterinin istediği miktarda baskısı yapılan iş paketlenerek teslim edilir. El ilanlarının ebatları isteğe göre biçimlendirilir. Fiyatlar da el ilanının özelliklerine göre belirlendiğinden el ilanı fiyatları için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Yaptığımız El İlanları

Yaptığımız Magnetler

Magnet Baskı

Esasında magnet bir yüzü mıktanısla kaplı olup demir ve cinsi yüzeylere yapışan dekoratif eşyalardır. Reklam gibi bir amaca hizmet etmeye başlayınca fonksiyonel bir hüviyete kavuşmuştur. Mıknatıslı yüzü dışında kalan kısım tanıtım ve reklam amaçlı kullanılıp üzerine çeşitli tasarımlar yapılabilmektedir. Firmamız da bu gibi tercihe bağlı ve kurumların müşterilerine promosyon olarak dağıtıp isimlerini duyuracakları ürünlerin tasarım ve üretimini yapmaktadır. Bir magnet tasarımı üzerinde genel olarak kurum ismi, logosu, ulaşım ve iletişim bilgileri, slogan yer alabilmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çeşitli büyüklüklerde tasarımları yapılmaktadır. İstenilen miktarda imal edilen magnetler paketlenerek teslim edilir. Çeşitli iş kolları tarafından kullanışlı olması sebebiyle tercih edilen magnet tasarım ve üretim fiyatları müşterimizin istekleri ve magnetin özellikleri dolayısıyle değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisi için lütfen firmamıza başvurun.

Dosya Baskı

Dosya genellikle kurumsal firmaların müşterilerine sunacakları tekliflerde kullanmak üzere talep ettikleri, üzerinde firmalarının bilgilerinin ( firma adı, logosu, sloganı v.b) yer aldığı içerisine istenilen ebatlarda evrak konulabilen kapaklı ürünlerdir. Ebatları genelde A4 olmakla birlikte talep üzerine müşterinin istediği özel ölçülerde de yapılabilmektedir. Dosya tasarımı konu ile alakalı brifingler ve dökümanlar toplanarak grafik departmanımızın sürdüreceği azimli çalışmalar neticesinde ortaya çıkar. Yapılan tasarım müşterimize sunulur ve onayı alınana kadar tasarım aşaması devam eder. Grafik departmanımızdan tasarımın önce filmi alınır ve işin türüne göre uygun makinada baskısı yapılır. Dosya üzerinde müşterimizin tercihlerine göre ekonomik dosyaların yanı sıra firmanız için özel üretilmiş kısmi laklı dosya, gofreli dosya, yaldızlı dosya, özel kesimli dosya, kabartma laklı dosya, vip dosya gibi dosyalar da tasarlanıp üretilmektedir. Yapılacak dosya tasarımı fiyatları için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Yaptığımız Dosyalar

Yaptığımız Karton Çantalar

Karton Çanta & Poşet Baskı

İçerisine eşyaların konulduğu, taşıma işlevi gören karton çanta ve poşetler çoğu zaman bir reklam ve tanıtım aracı olarak da güzel bir zemine sahiptirler. Kurumsallığın güzel bir detayı ve göstergesi olan karton çanta ve poşetler üzerinde kurumun ismi, logosu, sloganı, ulaşım ve iletişim bilgileri, ürünler ve detayları, kurum hakkında genel tanıtıcı bilgiler bulunur. Firmamız kurumunuzla ilgili biligileri sizden aldıktan sonra karton çanta ve poşet tasarımını gerçekleştirir. Sempati reklam sayesinde basit bir taşıma işlevi gören karton çanta ve poşet ön plana çıkması gereken bilgilerinizi tüketici ile paylaştığınız bir platforma dönüşür. Firmamız müşterilerimizin istekleri, ihtiyaçları ve tercihleri doğrultusunda karton çanta ve poşet tasarımını tamamlar. Müşterinin de onayı alındıktan sonra baskı işlemi gerçekleşir. Karton çanta ve poşet fiyatları için lütfen firmamızla iletişime geçin.

Afiş Baskı

Bir şeyi duyurmak veya tanıtmak için hazırlanan, kalabalığın görebileceği yere asılan, genellikle resimli duvar ilanlarıdır. Reklam için rahatlıkla kullanılabilinecek ürünlerdir. Firmamız sizin için bir afiş tasarımı yapacağında gerekli görüşmeleri gerçekleştirdikten ve istenilen bilgileri aldıktan sonra tasarım aşamasını gerçekleştirir. İçersinde sanatsal bir yanı bulunan  hatta bir ana fikir veya mesaj barındırabilecek mahiyete sahip olan afişler profesyonel bir bakış açısıyla tasarlandıklarında reklam sektörünün etkili silahı olabilirler. Sempati reklam sahip olduğu tecrübe ile yapmış olduğu afiş tasarımını müşterinin onayına sunar. Onayı alınan işin istenilen miktarda baskısı yapılır ve paketlenip müşteriye teslim edilir. Afiş tasarımlarında ebatlar ihtiyaca ve isteğe göre şekillendirilir. Afiş fiyatları için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Yaptığımız Afişler

Kartvizit Baskı

Kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçası ve tamamlayıcısı olan matbaa baskısı katalog, broşür, magnet, antetli kağıt, dosya, takvim, ajanda, afiş gibi çalışmaların başında yer alan karvizit, üzerinde kurumun veya kişinin adı, soyadı ulaşım ve iletişim bilgilerini taşıyan, kurumun logosunun ön plana çıktığı ve genel hali ile kısa ama etkili detaylarla kurumu tanıtan, profesyonelliğin göstergesi olan bir nevi iş hayatının küçük aksesuarıdır. Kurum veya kişilerin istekleri doğrultusunda çeşitli formlara girebilecek opsiyonelliğe sahip olması büyük bir avantajdır. Sempati reklam sizden aldığı bilgiler ışığı altında gerekli meteryalleri toplayıp kurumsal kartvizit tasarımı aşamasına geçer. Bu aşamada firmamıza sunmuş olduğunuz bilgilerin doğruluğu önem arz eder. Yapilan tasarim musteri onayindan gecer. Onayı alınan iş müşterinin belirledigi miktarlarda basılır. Paketlenerek musteriye teslim edilir. Tasarım sırasında kullanılan ebatlar kullanılabilirlik ve kolay taşınabilirlik göz önüne alınarak 85-55 mm ölçüsünde yapılmaktadır. Tercih ettiğiniz bir ebat var ise firmamız tarafından dikkat edilir ve istediğinz ölçülerde de yapılır. Firmamız sizin için ekonomik kartvizit yanı sıra firmanız için özel üretilmiş kısmi laklı kart, gofreli kart, yaldizli kart, özel kesimli kart, kabartma lakli kart, vip kart gibi kartlar da tasarlamakta ve üretmektedir. Tasarım aşamasında tercih etmiş olduğunuz materyaller ve kartvizit çeşidi doğrultusunda karvizit fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Karvizit fiyatları hakkında bilgi alabilmek için lütfen iletişime geçin. 

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Sepetinizde ürün bulunmuyor.